ufw - en to uk translation catalogue (175 entries)

en: 
    (None)
uk: 
    (Відсутній)

en: 
    Error applying application rules.
uk: 
    Помилка при застосуванні правил програми.

en: 
    Usage: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s enables the firewall
     %(disable)-31s disables the firewall
     %(default)-31s set default policy
     %(logging)-31s set logging to %(level)s
     %(allow)-31s add allow %(rule)s
     %(deny)-31s add deny %(rule)s
     %(reject)-31s add reject %(rule)s
     %(limit)-31s add limit %(rule)s
     %(delete)-31s delete %(urule)s
     %(insert)-31s insert %(urule)s at %(number)s
     %(reload)-31s reload firewall
     %(reset)-31s reset firewall
     %(status)-31s show firewall status
     %(statusnum)-31s show firewall status as numbered list of %(rules)s
     %(statusverbose)-31s show verbose firewall status
     %(show)-31s show firewall report
     %(version)-31s display version information
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s list application profiles
     %(appinfo)-31s show information on %(profile)s
     %(appupdate)-31s update %(profile)s
     %(appdefault)-31s set default application policy
uk: 
    Використання: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s увімкнути брандмауер
     %(disable)-31s вимкнути брандмауер
     %(default)-31s встановити типову політику
     %(logging)-31s вказати рівень журналювання %(level)s
     %(allow)-31s додати allow %(rule)s
     %(deny)-31s додати deny %(rule)s
     %(reject)-31s додати reject %(rule)s
     %(limit)-31s додати limit %(rule)s
     %(delete)-31s вилучити %(urule)s
     %(insert)-31s вставити %(urule)s у позиції %(number)s
     %(reload)-31s перезавантажити брандмауер
     %(reset)-31s скинути брандмауер
     %(status)-31s показати статус брандмауера
     %(statusnum)-31s показати статус брандмауера як нумерований перелік %(rules)s
     %(statusverbose)-31s показати детальний стан брандмауера
     %(show)-31s показати звіт брандмауера
     %(version)-31s показати інформацію про версію
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s показати профілі додатку
     %(appinfo)-31s показати інформацію про %(profile)s
     %(appupdate)-31s оновити %(profile)s
     %(appdefault)-31s встановити типову політику додатку

en:  (skipped reloading firewall)
uk:  (пропущено перезавантаження брандмауера)

en:  Attempted rules successfully unapplied.
uk:  Пробні правила скасовано успішно.

en:  Some rules could not be unapplied.
uk:  Деякі правила не може бути скасовано.

en: %s is group writable!
uk: %s доступний для запису групі!

en: %s is world writable!
uk: %s доступний для запису усім!

en: '%(f)s' file '%(name)s' does not exist
uk: '%(f)s' файл '%(name)s' не існує

en: '%s' already exists. Aborting
uk: '%s' вже існує. Переривання

en: '%s' does not exist
uk: '%s' не існує.

en: '%s' is not writable
uk: «%s» недоступний для запису

en: (be sure to update your rules accordingly)
uk: (переконайтеся, що оновили ваші правила належним чином)

en: : Need at least python 2.6)
uk: : Потрібен python версії не нижче 2.6)

en: Aborted
uk: Перервано

en: Action
uk: Дія

en: Added user rules (see 'ufw status' for running firewall):
uk: Додані правила користувача (див. 'ufw status' міжмережевого екрану):

en: Adding IPv6 rule failed: IPv6 not enabled
uk: Додавання правила IPv6 не вдалося: IPv6 не увімкнений

en: Available applications:
uk: Доступні програми:

en: Backing up '%(old)s' to '%(new)s'
uk: Резервне копіювання з '%(old)s' до '%(new)s'

en: Bad destination address
uk: Погана адреса призначення

en: Bad interface name
uk: Погана назва інтерфейсу

en: Bad interface name: can't use interface aliases
uk: Неправильне ім’я інтерфейсу: неможливо використовувати псевдоніми інтерфейсу

en: Bad interface name: reserved character: '!'
uk: Невірне ім’я інтерфейсу: зарезервований символ: '!'

en: Bad interface type
uk: Поганий тип інтерфейсу

en: Bad port
uk: Поганий порт

en: Bad port '%s'
uk: Поганий порт '%s'

en: Bad source address
uk: Погана адреса джерела

en: Cannot insert rule at position '%d'
uk: Неможливо вставити правило у позицію '%d'

en: Cannot insert rule at position '%s'
uk: Не вдалося додати правило у позицію «%s»

en: Cannot specify 'all' with '--add-new'
uk: Неможна вказувати «all» разом з «--add-new»

en: Cannot specify insert and delete
uk: Не вдалося розпізнати вставку або вилучення

en: Checking ip6tables
uk: Перевірка ip6tables

en: Checking iptables
uk: Перевірка iptables

en: Checking raw ip6tables
uk: Перевірка рядів ip6tables

en: Checking raw iptables
uk: Перевірка рядів iptables

en: Checks disabled
uk: Перевірки вимкнено

en: Command '%s' already exists
uk: Команда '%s' вже існує

en: Command may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
uk: Команда може розірвати ssh з'єднання що існують. Продовжити (%(yes)s|%(no)s)?

en: Could not back out rule '%s'
uk: Не вдалося відновити правило '%s'

en: Could not delete non-existent rule
uk: Неможливо вилучити правило якого не існує

en: Could not find '%s'. Aborting
uk: Не вдається знайти '%s'. Переривання

en: Could not find a profile matching '%s'
uk: Не знайдено профілю подібного до '%s'

en: Could not find executable for '%s'
uk: Не вдається знайти виконуваний файл для '%s'

en: Could not find profile '%s'
uk: Не вдається знайти профіль '%s'

en: Could not find protocol
uk: Не вдається знайти протокол

en: Could not find rule '%d'
uk: Не вдається знайти правило '%d'

en: Could not find rule '%s'
uk: Не вдається знайти правило '%s'

en: Could not get listening status
uk: Не вдалося отримати стан прослуховування

en: Could not get statistics for '%s'
uk: Не вдається отримати статистику для '%s'

en: Could not load logging rules
uk: Не вдається прочитати правила журналу

en: Could not normalize destination address
uk: Не вдалося привести адресу призначення до стандартного вигляду

en: Could not normalize source address
uk: Не вдається виправити адресу джерела

en: Could not perform '%s'
uk: Не вдалося виконати '%s'

en: Could not set LOGLEVEL
uk: Не вдається встановити LOGLEVEL

en: Could not update running firewall
uk: Не вдається оновити запущений брандмауер

en: Couldn't determine iptables version
uk: Не вдалося визначити версію iptables

en: Couldn't find '%s'
uk: Незнайдено  '%s'

en: Couldn't find parent pid for '%s'
uk: Незнайдено батьківського ід. процесу для '%s'

en: Couldn't find pid (is /proc mounted?)
uk: Неможливо знайти ідентифікатора процесу ( /proc змонтовано?)

en: Couldn't open '%s' for reading
uk: Не вдається відкрити '%s' для читання

en: Couldn't stat '%s'
uk: Не вдалося отримати статус «%s»

en: Couldn't update application rules
uk: Не вдається оновити правила програми

en: Couldn't update rules file
uk: Не вдається оновити файл правил

en: Couldn't update rules file for logging
uk: Не вдалося оновити файл правил журналювання

en: Default %(direction)s policy changed to '%(policy)s'
uk: Типова політика для %(direction)s змінена на '%(policy)s'

en: Default application policy changed to '%s'
uk: Типова політика програми змінена на '%s'

en: Deleting:
     %(rule)s
    Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
uk: Вилучення:
     %(rule)s
    Продовжити (%(yes)s|%(no)s)?

en: Description: %s
uk: Опис: %s

en: Duplicate profile '%s', using last found
uk: Дублювання профілю '%s', використовуючи останній знайдений

en: ERROR: this script should not be SGID
uk: ПОМИЛКА: цей скрипт не має бути SGID

en: ERROR: this script should not be SUID
uk: ПОМИЛКА: цей скрипт не має бути SUID

en: Firewall is active and enabled on system startup
uk: Брандмауер є активним і буде запускатися разом з системою

en: Firewall not enabled (skipping reload)
uk: Брандмауер не увімкнено (перезавантаження пропущено)

en: Firewall reloaded
uk: Брандмауер перезавантажено

en: Firewall stopped and disabled on system startup
uk: Брандмауер зупинено і не буде запускатися з системою

en: Found exact match
uk: Знайдено точний збіг

en: Found multiple matches for '%s'. Please use exact profile name
uk: Знайдено багато схожого на '%s'. Будь ласка, використовуйте точну назву профілю

en: Found non-action/non-logtype match (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)
uk: Знайдено non-action/non-logtype збіг (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)

en: From
uk: З

en: IPv6 support not enabled
uk: Підтримку IPv6 не увімкнено

en: Improper rule syntax
uk: Неприпустимий синтаксис правила

en: Improper rule syntax ('%s' specified with app rule)
uk: Неправильний синтаксис правила («%s» вказано з правилом для додатку)

en: Insert position '%s' is not a valid position
uk: Неправильна позиція вставки «%s»

en: Invalid '%s' clause
uk: Неправильна умова «%s»

en: Invalid 'from' clause
uk: Неправильна умова «from»

en: Invalid 'port' clause
uk: Неправильна умова «port»

en: Invalid 'proto' clause
uk: Неправильна умова «proto»

en: Invalid 'to' clause
uk: Неправильна умова «to»

en: Invalid IP version '%s'
uk: Неправильна версія IP '%s'

en: Invalid IPv6 address with protocol '%s'
uk: Недійсна IPv6 адреса з протоколом '%s'

en: Invalid interface clause
uk: Неправильне розташування інтерфейсу

en: Invalid log level '%s'
uk: Неправильний рівень журналювання '%s'

en: Invalid log type '%s'
uk: Неправильний тип '%s' журналу

en: Invalid option
uk: Некоректний параметр

en: Invalid policy '%(policy)s' for '%(chain)s'
uk: Неправильне правило '%(policy)s' для '%(chain)s'

en: Invalid port with protocol '%s'
uk: Неправильний порт для протоколу «%s»

en: Invalid ports in profile '%s'
uk: Помилкові порти у профілі '%s'

en: Invalid position '
uk: Неправильна позиція '

en: Invalid position '%d'
uk: Некоректна позиція '%d'

en: Invalid profile
uk: Некоректний профіль

en: Invalid profile name
uk: Неправильна назва профілю

en: Invalid token '%s'
uk: Некоректний символ «%s»

en: Logging disabled
uk: Ведення журналу вимкнено

en: Logging enabled
uk: Ведення журналу увімкнено

en: Logging:
uk: Ведення журналу:

en: Missing policy for '%s'
uk: Відсутнє правило для '%s'

en: Mixed IP versions for 'from' and 'to'
uk: Вказано різні версії IP для «from» та «to»

en: Must specify 'tcp' or 'udp' with multiple ports
uk: При декількох портах має бути вказано «tcp» або «udp»

en: Need 'from' or 'to' with '%s'
uk: Потрібно вказати «from» або «to» для «%s»

en: Need 'to' or 'from' clause
uk: Необхідна умова «to» або «from»

en: New profiles:
uk: Нові профілі:

en: No ports found in profile '%s'
uk: Не вказано портів у профілі «%s»

en: No rules found for application profile
uk: Не знайдено жодних правил для профілю програми

en: Option 'log' not allowed here
uk: Параметр 'log'' не дозволений тут

en: Option 'log-all' not allowed here
uk: Параметр 'log-all' не дозволений тут

en: Port ranges must be numeric
uk: Портовий діапазон має бути числовим

en: Port:
uk: Порт:

en: Ports:
uk: Порти:

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
uk: Профіль «%(fn)s» містить порожнє обов’язкове поле «%(f)s»

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
uk: Профіль '%(fn)s' вимагається поле '%(f)s', яке відсутнє

en: Profile: %s
uk: Профіль: %s

en: Profiles directory does not exist
uk: Відсутня директорія профілів

en: Protocol mismatch (from/to)
uk: Невідповідність протоколу (з/у)

en: Protocol mismatch with specified protocol %s
uk: Невідповідність протоколу з вказаним протоколом %s

en: Resetting all rules to installed defaults. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
uk: Відновлення усіх правил до типово встановлених. Продовжити (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. This may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
uk: Відновлення усіх правил до типово встановлених. Команда може розірвати ssh з'єднання що існують. Продовжити (%(yes)s|%(no)s)?

en: Rule added
uk: Правило додано

en: Rule changed after normalization
uk: Правило змінено після нормалізації

en: Rule deleted
uk: Правило вилучено

en: Rule inserted
uk: Правило вставлено

en: Rule updated
uk: Правило оновлено

en: Rules updated
uk: Правила оновлено

en: Rules updated (v6)
uk: Правила оновлено (v6)

en: Rules updated for profile '%s'
uk: Правила оновлено для профілю '%s'

en: Skipped reloading firewall
uk: Пропущено перезавантаження брандмауера

en: Skipping '%(value)s': value too long for '%(field)s'
uk: Пропускання '%(value)s': значення задовге для '%(field)s'

en: Skipping '%s': also in /etc/services
uk: Пропуск «%s»: інформація вже знаходиться у /etc/services

en: Skipping '%s': couldn't process
uk: Пропуск '%s': неможливо опрацювати

en: Skipping '%s': couldn't stat
uk: Пропуск «%s»: неможливо зібрати статистику

en: Skipping '%s': field too long
uk: Пропуск '%s': задовгі поля

en: Skipping '%s': invalid name
uk: Пропуск '%s': неправильне ім'я

en: Skipping '%s': name too long
uk: Пропуск '%s': ім'я завелике

en: Skipping '%s': too big
uk: Пропуск '%s': дуже великий

en: Skipping '%s': too many files read already
uk: Пропуск '%s': забагото файлів вже прочитано

en: Skipping IPv6 application rule. Need at least iptables 1.4
uk: Пропуск правила додатку IPv6. Вимагається iptables версії не нижче 1.4

en: Skipping adding existing rule
uk: Пропуск додавання правила що існує

en: Skipping inserting existing rule
uk: Пропуск вставки правила що існує

en: Skipping malformed tuple (bad length): %s
uk: Пропуск некоректних елементів (неправильна довжина): %s

en: Skipping malformed tuple: %s
uk: Пропуск некоректних елементів: %s

en: Skipping unsupported IPv4 '%s' rule
uk: Пропуск не підтримуваного правила «%s» для IPv4

en: Skipping unsupported IPv6 '%s' rule
uk: Пропускання непідтримуване IPv6 '%s' правило

en: Status: active
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s
uk: Стан: активний
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s

en: Status: active%s
uk: Стан: активний%s

en: Status: inactive
uk: Стан: неактивний

en: Title: %s
uk: Заголовок: %s

en: To
uk: До

en: Unknown policy '%s'
uk: Невідоме правило '%s'

en: Unsupported action '%s'
uk: Непідтримувана дія '%s'

en: Unsupported default policy
uk: Непідтримувана типова політика

en: Unsupported direction '%s'
uk: Непідтримуваний напрям «%s»

en: Unsupported policy '%s'
uk: Непідтримуване правило «%s»

en: Unsupported policy for direction '%s'
uk: Непідтримуване правило для напрямку «%s»

en: Unsupported protocol '%s'
uk: Непідтримуваний протокол '%s'

en: WARN: '%s' is world readable
uk: Попередження: '%s' доступний для читання усім

en: WARN: '%s' is world writable
uk: Попередження: '%s' доступний для запису усім

en: Wrong number of arguments
uk: Неправильне число аргументів

en: You need to be root to run this script
uk: Ви маєте бути супер-користувачем, щоб запустити цей скрипт

en: problem running
uk: проблема запуску

en: problem running sysctl
uk: проблема при виконанні sysctl

en: problem running ufw-init
    %s
uk: проблема запуску ufw-init
    %s

en: running ufw-init
uk: виконання ufw-init

en: uid is %(uid)s but '%(path)s' is owned by %(st_uid)s
uk: uid %(uid)s, але «%(path)s» зайнятий %(st_uid)s

en: unknown
uk: невідомий

en: yes
uk: так
